·

·

Premiera pierwszej gry Longterm Games już dzisiaj Space Tail debiutuje na PC i Nintendo Switch

Bardziej pociąga cię intelektualna rozgrywka, gra, w której trzeba myśleć, w której są dylematy moralne, filozoficzne. Mamy dwóch specjalistów od ładu projektowego. Myślę że – z całym szacunkiem dla naszej branży, która jest bardzo kreatywna, odnosi ogromne sukcesy – jej piętą achillesową jest właśnie zarządzanie projektami. W wielu spółkach gamingowych pracuje się spontanicznie, działa z ułańską fantazją. Prezes Longterm Games, Albert Rokicki wielokrotnie podkreśla, że pierwsza gra spółki jest dedykowana wszystkim zwierzętom wysłanym w kosmos. Jak wspomnieliśmy, 3 listopada 1957 roku pies Łajka został wystrzelony na orbitę okołoziemską w radzieckim Sputniku 2.

zysku w niecałe 11 lat! Nasze portfele TOP pobiły indeksy!

  1. Prezes Longterm Games, Albert Rokicki wielokrotnie podkreśla, że pierwsza gra spółki jest dedykowana wszystkim zwierzętom wysłanym w kosmos.
  2. Nagiecki zajmował się marketingiem, a Łubiarz zarządzał projektami, ale nigdy w gamedevie.
  3. Pierwsza gra będzie z gatunku puzzle-platformer, gdzie gracz wciela się w rolę psa-suczki Bea, która została wysłana w kosmos.
  4. Największymi wygranymi na wakacjach kredytowych mogą być zamożni single i rodziny wielodzietne.
  5. Ale możesz chyba nakreślić, «co» zamierzacie stworzyć.
  6. Skąd idea powołania do życia spółki gamingowej Longterm Games?

Jakiego rodzaju gry będzie tworzyła spółka Rokickiego? Obecnie pracujemy nad naszą pierwszą, własną grą, której premiera możliwa będzie w I połowie 2022 roku” – odpowiada Albert Rokicki. „Mamy wielką ambicję wypuścić bardzo dobrą grę, o której będzie głośno przez długie lata, bo w końcu nazwa Longtem Games zobowiązuje” – dodaje. Gra w pierwszej kolejności została przeznaczona na pecety oraz konsole Nintendo Switch. W planach jest debiut tytułu na duże konsole w I kwartale 2023 roku. Jej budżet deweloperski wynosi około 2,2 mln zł.

Najnowsze wideo

Pierwsza gra będzie z gatunku puzzle-platformer, gdzie gracz wciela się w rolę psa-suczki Bea, która została wysłana w kosmos. Space Tail będzie zawierać sporo zagadek logicznych, dlatego spółka liczy, że po grę chętnie sięgną zarówno dzieci jak i ich rodzice. Rokicki zapewnia, że w związku z uruchomieniem spółki gamingowej nie ma zamiaru ograniczać działalności bloga inwestycyjnego Longterm. „Kierowanie Longterm Games nie wpłynie w żaden sposób na moją dotychczasową pracę w ramach portalu Longterm. Co najwyżej ograniczę moje wystąpienia publiczne, czyli ogólnodostępne.

Invisible, Inc.

Nie mam pojęcia o ich gatunku ani konwencji, stąd zastanawia mnie, czy Longterm Games nie będzie – na ten przykład – taśmowo zapowiadać symulatorów. Zapewniam, że budujemy zespół, niebawem uchylimy rąbka tajemnicy, kto konkretnie stoi za procesem produkcyjnym i jak wygląda nasz zespół koncepcyjny. Na tę chwilę, ze względu na różne zaszłości konkretnych osób, nie mogę tego zrobić. Ty jesteś inwestorem, Przybylski również. Ogłodziński pracował przy grach, ale jako scenarzysta. Nagiecki zajmował się marketingiem, a Łubiarz zarządzał projektami, ale nigdy w gamedevie.

Spotkanie z zarządem – nagranie wideo webinaru z 20.02.2024

Akcje Cyfrowego Polsatu, które akcje w dwa i pół roku straciły 60 proc. Inwestorzy grają pod przełom w wynikach, a zdaniem analityków może być jeszcze lepiej. To akurat element, który mi osobiście – z punktu widzenia inwestycyjnego – trochę w 11 bit przeszkadza.

Wiedźmina 3, Cyberpunka 2077 i kilkanaście gier niezależnych. Współpracował z Varsav Game Studios, Walkabout Games, Fuero Games, Klabater SA i innymi. Jest członkiem Writers Guild of America. W 2015 roku był nominowany do nagrody BAFTA Game Awards.

Chcemy ograniczyć niespodzianki do minimum, nie musieć cofać się o kilka kroków do tyłu. Mieć wszystko ściśle rozpisane, czego w wielu studiach – również tych większych – brakuje. Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej. W koncernie widoczne są kolejne oznaki niewielkich pozytywnych zmian, m.in.

Chwalipięctwo przyprószono posypką stockowych zdjęć, których użyto również – kolejno – do ilustracji artykułu „Czy pokój dziecięcy może być placem zabaw dla dziecka? ”, wpisu „Rutyna – biegłość czy automatyzm? ” oraz apelu „Wolontariat potrzebuje promocji”. Każda z tych stron jest tylko odrobinę mniej fejkowa od „Fake smile” Ariany Grande . Ogłodziński jest wiceprezesem Longterm Games. Od 2012 roku jest związany profesjonalnie z produkcją gier.

Moje zaangażowanie dla subskrybentów Longterm pozostanie na dotychczasowym poziomie” – zapewnia Rokicki. „Przeznaczona jest dla graczy typu mid-core, czyli takich, którzy cenią sobie dobrą zabawę i wciągającą, wymagającą rozgrywkę. Oprócz elementów zręcznościowych typowych dla platformówek, zawiera także mnóstwo zagadek logicznych. Gracz będzie musiał wykazać się nie tylko zręcznością, ale i umiejętnością logicznego myślenia. Longterm Games jeszcze mocniej pręży muskuły przy dokumencie ofertowym. „Misją przedsiębiorstwa jest tworzenie niepowtarzalnych, wybitnych gier wideo, w które gracze chcieliby grać bez końca” – piszą autorzy.

Dołącz do newslettera Longterm i uzyskaj dostęp do darmowych porad inwestorskich. Pomysł jest naprawdę dobry, przejrzeliśmy wspólnie blisko 20 różnych projektów, w różnym stopniu zainteresowania. Globalny rynek smartfonów 5G w ciągu najbliższych 5 lat będzie rosnąć Znaleźliśmy temat, pod którym obaj z Robertem możemy się podpisać obiema rękami, uważamy, że jego potencjał jest bardzo duży. To temat, który może zyskać darmowy coverage na świecie.

W I kwartale liczba przekazanych mieszkań była niższa, w całym roku wynik ma być jednak stabilny. Deweloper liczy też na wzrost sprzedaży. Produkcja sprzedana przedsiębiorstw przemysłowych wzrosła o 7,9 proc. Rdr w kwietniu 2024 r., poinformował Główny Urząd Statystyczny (GUS). W ujęciu miesięcznym odnotowano spadła o 2,2 proc..

Zainteresowanie inwestorów, owszem, jest duże. Jakie są plany krótko, średnio i długoterminowe Kontrakty CFD lub rzeczywiste zapasy co do rozwoju Longterm Games? Kiedy można się spodziewać pierwszej produkcji?

Skumulowane obroty na rynku bitcoina do końca kwietnia wskazują, że udział inwestorów operujących na amerykańskim rynku osiągnął rekordowy poziom. Core’owy devteam to będzie jakieś 5-6 osób, w peaku przed premierą liczba wzrośnie do 11. Bez crunchu, ewentualnie z crunchem dobrowolnym, nieprzypadkowo wymieniłem Marka Łubiarza i Marka Kamińskiego, wybitnych specjalistów od zarządzania projektami IT.

Nowy prezes JSW Ryszard Janta liczy, że w przyszłym roku spółka wróci do wypłaty dywidendy. Jednak nie podejmie działań, które mogą przyspieszyć wypłatę dywidendy, jak wcześniejsza spłata pożyczki w Polskim Funduszu Rozwoju. Spadające wydobycie może zmusić zaś JSW do sięgnięcia po rezerwy gotówkowe.

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrypcję newslettera za darmo. Longterm Games to jedna z nowych spółek na polskim rynku gier.

Dzisiaj w nocy dostaliśmy przekaz z RBNZ, a nad ranem opublikowane zostały ważne dane o kwietniowej inflacji w Wielkiej Brytanii. Indeks szerokiego rynku śrubuje rekord wszech czasów i jest już blisko 90 tys. Zdaniem analityków nawet ewentualna korekta nie powinna przeszkodzić w jego wspinaczce na nowe szczyty.

Największymi wygranymi na wakacjach kredytowych mogą być zamożni single i rodziny wielodzietne. Ale tak naprawdę to korzystne rozwiązanie dla wszystkich uprawnionych, a dla banków niesie realne straty. Grupa Murapol zaprezentowała wyniki finansowe.

„Meaningful entertainment” nie musi się kojarzyć z polityką, z kontrowersją. Nasza gra nie będzie miała podtekstu politycznego, chociaż wkracza w ten teren, wręcz w obszar wielkiej polityki. Ale możesz chyba nakreślić, «co» zamierzacie stworzyć. Na razie wiemy jedynie, że gry „niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju”.

Na pewno nie przekroczymy dwóch milionów, możliwe, że zamkniemy się w niższej kwocie. Nie jest też powiedziane, że całość wyłożymy my, bo rozważamy współpracę z wydawcą. Pierwszy raz powinno się mieć profesjonalne wsparcie. To pomysł potencjalnie głośny, ale nie dzięki kontrowersjom, nie ma w nim nic, co mogłoby kogokolwiek urazić. Ale zarazem taki, który kojarzą i małe dzieci, i ludzie ze starszego pokolenia.

Pytanie ilu graczy przyciągnie tytuł podczas premiery. Niedawno spółka informowała, że wishlista przekroczyła dopiero 10 tys. Zapisów, a gra jest gdzieś na „szarym końcu” Global Top Wishlist platformy Steam. Prolog tytułu otrzymał aż 97% pozytywnych opinii, jednak jest ich zaledwie 150, a peak graczy nie przekroczył 80 osób. Longterm Games już dzisiaj prezentuje swój pierwszy tytuł. Za produkcję odpowiada firma Enjoy Studio, w której spółka Alberta Rokickiego ma obecnie 41,07% udziałów.

Na wyraźną poprawę trzeba jeszcze poczekać. Popyt na mieszkania jest dobry, część konsumentów czeka na program wsparcia. Sprzedanych – to cele Murapolu na ten rok podane podczas konferencji wynikowej. Ether (ethereum), czyli druga kryptowaluta pod względem kapitalizacji, zyskała od początku tygodnia ponad 20 procent.

W spotkaniu udział wzięli – prezes Albert Rokicki i wiceprezes Adrian Przybylski.