·

·

Our brands Mentos

Obecnie Co to jest indeks giełdowy i co to pokazuje produkuje i dystrybuuje słodycze oraz gumy do żucia w ponad 150 krajach i jest jedną z największych firm w branży FMCG. Perfetti Van Melle produkuje i dystrybuuje słodycze oraz gumy do żucia w ponad 150 krajach i jest jedną z największych firm w branży FMCG. Wyjątkowe cukierki do żucia w miętowych i owocowych smakach są znane i uwielbiane od lat. W lutym 2006 roku grupa przejęła hiszpańską markę Chupa Chups rozpoznawalną na całym świecie dzięki lizakom. W Perfetti Van Melle dbanie o naszych pracowników jest podstawową wartością.

perfetti van melle

W tych trudnych i bezprecedensowych czasach troska o ludzi – naszych pracowników, konsumentów, klientów i partnerów – staje się ważniejsza niż kiedykolwiek. Dolar stabilniejszy ponieważ funt szterling nadal osiągał gorsze wyniki Musimy pozostać w kontakcie, choć wirtualnie, aby przekazać sobie nawzajem jak sobie radzimy i jak chcemy przetrwać globalną epidemię koronawirusa.

Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o

  1. W lutym 2006 roku grupa przejęła hiszpańską markę Chupa Chups rozpoznawalną na całym świecie dzięki lizakom.
  2. Obecnie Perfetti Van Melle produkuje i dystrybuuje słodycze oraz gumy do żucia w ponad 150 krajach i jest jedną z największych firm w branży FMCG.
  3. Musimy pozostać w kontakcie, choć wirtualnie, aby przekazać sobie nawzajem jak sobie radzimy i jak chcemy przetrwać globalną epidemię koronawirusa.
  4. W Perfetti Van Melle dbanie o naszych pracowników jest podstawową wartością.

Dojazd do Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o.

Dojazd do Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o.

perfetti van melle